Wiosenne weekendy, w sytuacjach gdy nie myślimy jeszcze o wakacyjnych urlopach, staramy się spędzać na świeżym powietrzu, mniej lub bardziej aktywnie. Mogą to być wycieczki rowerowe lub zwiedzanie okolicy. Możemy również spędzić czas bardziej leniwie wypoczywając na łonie natury, w parku czy na działce.

Piknik z przyjaciółmi w parku czy grill z rodziną na działce to udane pomysły na mile spędzony czas, na świeżym powietrzu i w ciepłym słońcu.

Parasole ogrodowe
Parasole ogrodowe

Wyprawa rowerowa, na którą się wybierzemy, może zakończyć się właśnie takim piknikiem. Skwer, park, miejski ogród czy też działka są idealnymi miejscami na taką okoliczność. Warto dobrze się przygotować na taką wyprawę. Pytanie co zabrać? Na pewno koc, na którym wszyscy będą mogli się swobodnie rozsiąść.

Planując wypad na łono natury warto zaopatrzyć się w przekąski, które możemy zapakować w plastikowe, kolorowe pojemniki z przegródkami i w których jedzenie będzie prezentować się smakowicie. Dobrym rozwiązaniem są również parasole ogrodowe, jeśli tylko mamy taką możliwość zabierzmy go ze sobą, gdyż w każdej chwili będziemy się mogli schować w jego cieniu.

Pamiętajmy również o zabraniu ze sobą plastikowych widelców i łyżeczek, dzięki którym będzie nam łatwiej zjeść przygotowane wcześniej jedzenie.

1

Dodaj komentarz