wystrój sali1Uroczystość ślubna oraz później po niej wesele stanowią nie lada wyzwanie i całą masę przygotowań. Kluczowym elementem dobrego wrażenia oraz wspaniałej zabawy jest wystrój sal weselnych. Częstochowa posiada wiele sal i każda ma inną specyfikę i budowę, więc ciężko jest dobrać odpowiedni fason.

W takim razie jak się w ogóle wziąć za przystrajanie? Czy można to zrobić samemu czy jednak lepiej zaufać, a przede wszystkim zapłacić. W tym krótkim artykule postaramy się opowiedzieć na najbardziej podstawowe pytania i problemy.

Wystrój sal weselnych w Częstochowie – moja historia sukcesu

Jeszcze całkiem niedawno miałam taką historię, że przed moim ślubem kuzynka zapytała. Kiedy ma przyjechać i pomóc nam w dekoracji sali? Jej zdziwienie było bardzo widoczne w momencie kiedy odpowiedziałem jej że w ogóle. Ale dlaczego to pytanie miało miejsce?

Otóż jeszcze nie tak dawno temu bardzo charakterystycznym etapem przygotowań do wesela było samodzielne przystrajanie sali weselnej. Zwłaszcza, że tego typu imprezy odbywały się w remizach strażackich, świetlicach salach gimnastycznych w szkołach, a nawet na własnych podwórkach. Te miejsca nie są przystosowane do codziennego przyjmowania gości dlatego jest tak ważny wystrój sal weselnych. Częstochowa, czyli moje miasto rodzinne na szczęście posiada dużo sal i nie było potrzeby wynajmować remizy.

Wracając do aranżacji sal
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na polskim rynku powstaje coraz więcej firm oferujących usługę wystroju sal weselnych. Są to niewielkie przedsiębiorstwa, którym możecie zlecić wykonanie wymarzonej oprawy waszej uroczystości. Po zdecydowaniu się na daną firmę pozostanie wam już tylko wybór ogólnego stylu dekoracji, natomiast całą resztą zajmą się specjaliści.

Wykorzystają do tego nie tylko balony czy kretonowe kwiaty, ale przede wszystkim zwoje materiałów, świece, lampki i wiele innych elementów, o których sami moglibyście nie pomyśleć w ferworze przygotowań. Można oczywiście próbować swoich sił w dekoracji,ale czasem nie jest to wart takiego zachodu i trudu. Tym bardziej, że nie ma na to czasu.

0