W poprzednim wpisie pokazaliśmy kilka przykładów kreatywnego wykorzystania wind jako przestrzeni reklamowej. W ten sposób udowodniliśmy: po pierwsze – winda nie musi kojarzyć się wyłącznie ze swoim praktycznym wyposażeniem; po drugie – wystarczy odrobina kreatywności, by reklamy oglądało się nie tyle z chęcią, co wręcz podziwem; po trzecie – wyobraźnia człowieka nie ma granic. W drugiej części wpisu mamy dla Was kolejną porcję zdjęć ze zmyślnie wykorzystanymi windami. Zapraszamy!

Znudził Ci się mąż? Rozwiedź się

Reklama na poniższym zdjęciu, tak jak w kilku poprzednich przykładach, również wykorzystuje mechanikę drzwi windy. Kiedy te są zamknięte, widzimy parę młodą trzymającą się w uścisku. Jakże wymownie ten obrazek się zmienia, gdy drzwi windy się otwierają…

Superman

Nie wiem, kto wpadł na pomysł zareklamowania filmu z Supermanem na windzie, ale należą mu się gromkie brawa, awans i spora podwyżka. Toż to genialne! Któż z Was nie kojarzy tej sceny, gdy Superman w iście samczy sposób rozrywał swoją koszulę, pod którą miał założony kostium superbohatera. Co ciekawe, nasz heros bardzo często przebierał się… no właśnie, gdzie? Oczywiście w windzie!

Rusz głową… a może odrosną Ci włosy

Ktoś niewątpliwie musiał sporo pogłówkować, tworząc reklamę z poniższej fotografii. Zakładamy, że reklamowanym produktem jest jakiś preparat na porost włosów lub do ich pielęgnacji, może jakiś szampon, cóż, kto wie. Tak czy inaczej efekt jest po prostu piorunujący. I co, włosy stanęły Wam dęba z wrażenia?

Reklama specjalisty do spraw urządzeń dźwigowych

Czy ktoś taki mógł w ogóle znaleźć lepsze miejsce do zareklamowanie się? A jednak poszedł o krok dalej, umieszczając na podłodze windy trójwymiarowe graffiti, przedstawiające… to, co rzekomo znajduje się pod windą. Zaufalibyście takiemu specjaliście?

0